אחרי שמקליקים

ברוכים הבאים, ברוכות הבאות, לפאנל המדד הישראלי. מטרתו של פורום זה היא לחקור את התנודות בדעת הקהל בישראל באמצעים מגוונים וחדשניים. פרטי המצטרפים ותשובותיהם לא ישמשו אלא לצרכי המחקר, וכל פרסום של תוצאות ומסקנות יהיה אנונימי. את המחקר המנוהל על ידי צוות הפאנל מלווה הפרופ׳ קמיל פוקס, כיועץ מיוחד. המחקר נערך ללא כוונת רווח, והחוקרים אינם מקבלים עליו תשלום.

המשתתפים הקבועים בפאנל יתבקשו להשיב על עשר שאלות רקע, ומדי שבוע נשלח להם במייל שאלות ספורות ועל סמך התשובות שלכם נעריך את השינויים שחלו בכמה מדדים קבועים שבחרנו לצורך המחקר. אלה יהיו “סקרים מתגלגלים”. לאחר קבלת ערכים התחלתיים למספר מדדים, הם יסייעו לנו לנתח שינויים בדעת הקהל בנושאים שונים, שהם תוצאתם של האירועים התכופים שאנחנו חווים. במלים אחרות, ננסה להיות “היד על הדופק” ולשתף את הציבור בממצאים. לעיתים נבקש להשיב גם על שאלה נוספת או שתיים בתחומים אחרים. למעוניינים נציע להצטרף מעת לעת לשיחות ועידה עם הצוות ועם פרופ׳ פוקס. בחלק מהמקרים נבקש להציג קטעי וידאו של מי מהמשתתפים שיסכימו לכך מתוך השיחות.

בשאלון הרקע אנחנו מבקשים גם כמה פרטי הזדהות. פרטים אלה יסייעו לנו לשקלל את התוצאות המתקבלות ולפרסם ממצאים המייצגים את עמדות כלל האוכלוסייה. למה זה כדאי לכם? לא בטוח שזה כדאי. פרופ׳ פוקס עורך את המחקר הזה ללא מטרת רווח, וכל מה שירוויח ממנו הוא גם מה שאתם תרוויחו: היכרות טובה יותר עם החברה הישראלית, והזדמנות להשמיע את קולכם ולתרום לשיח הציבורי. אם תחליטו להצטרף לפאנל, ניתן לכם עם הזמן אפשרויות שונות לקבל מידע על עצמכם, על סביבתכם ועל שאר החברה בישראל. המשתתפים הקבועים יקבלו מאתנו ניתוחים, עידכונים וגרפים, מעבר למה שכלל הגולשים באתר יוכלו לראות. אנא סמנו האם אתם מעוניינים לקבל ניתוחים אלה במייל.

הקליקו כאן להצטרפות לפאנל, והשיבו על שאלון הרקע ועל ארבע שאלות המדד (בהמשך תתבקשו לחזור רק לאחת משאלות המדד פעם בשבוע)